Scallex Genel Klan Kuralları

  • > Hesabınızı güven altında almak için lütfen e-posta adresinizi onaylayınız!
  • Hey Ziyaretçi, sunucumuzda daha güçlü olmak yada farklı özelliklere sahip olmak istiyorsan market.scallex.com adresini ziyaret et!
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Eski1Dost

Owner
Yönetici
OWNER
Ekim 8, 2019
4
2
6
Scallex Resmi Klan Kuralları

Bir klanın Scallex Network tarafından desteklenmesi için, klanların aşağıda belirtilen tüm kuralları takip etmesi beklenir. Bunu yapmamak, anlaşmazlık durumunda Klan Personelinden hiçbir yardımla sonuçlanmayacaktır. İdare, bu kuralları herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar ve herhangi bir anlaşmazlık veya anlaşmazlık durumunda nihai karar hakkını saklı tutar. Lütfen kuralları kabul etmeseniz bile, bir klanın sistemimizde çalışması için kuralları ne olursa olsun izlemeniz beklendiğini unutmayın.

Genel Kuralları

1. Tüm klanların ve klan üyelerinin Scallex Network kurallarına uyması beklenir. (Kurallar için tıkla)

  • Üyelerin Scallex kurallarından herhangi birini ihlal ettiği tespit edilirse, Scallex personelinin politikalarına göre ele alınacaktır. Scallex Klan Kurallarının politikalarına göre daha fazla ceza verilebilir.
2. Tüm klanların ve klan üyelerinin, Scallex personelinin, klan personel ekibinin ve klan liderlerinin otoritesine saygı göstermesi beklenir. Ancak, gücün kötüye kullanılması, uygun cezalar için daha yüksek bir otoriteye bildirilmelidir.
  • Klan topluluğundaki büyük ölçekli kararlarda, Scallex idaresi tüm kararlarda nihai söz hakkını saklı tutar. Ancak, önde gelen klan liderleri ve klan personelinin ifadelerini gerektiği gibi duymaları beklenir.
3. Tüm klanların var olma hakkı vardır, ancak Scallex ekibi ve diğer klanlar tarafından forumda resmi olarak tanınması, sürdürülmesi gereken bir ayrıcalıktır.
  • Klanınızı güvende tutmak için iyi davranış,kurallara uyarak ve üyelerinizi beladan uzak tutarak koruyabilirsiniz.
  • Bir klan veya bireysel üyeler bu imtiyazı koruyamazlar ve bu nedenle kendilerini haksızlığa maruz bırakılırsa, kendilerini ve klanlarını yaptığı eylemler adına incelenmeye başlar ve cezaları verilir.
4. Klanların tüm platformlarda her zaman birbirine nazik ve kibar davranmaları beklenir. Klanlar aynı zamanda klanı olmayan halka da saygılı olmalıdır.
  • Hakaret, taciz veya aşırı çöp konuşması gibi öfke davranışları yaşayan kullanıcılar bunu klan personelinin bir üyesine bildirmelidir. Onaylandıktan sonra, suçlanan klana karşı ceza verilebilir.
  • Klan maçı esnasında iki klan arasında saldırgan hale gelirse saldırıyı yapan klan cezalandırılır.
5. Klanların dürüst, sporcu bir tarzda davranmaları beklenir. Hem zafer hem de yenilgide samimiyet, tüm klanlar ve klan üyeleri arasında desteklenmelidir.
  • Kazanç ve kayıplar hakkında yalan söylenen klanlar cezalandırılır.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...